Kultúrne podujatia

23. 10. 2019 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

PREDSTAVÍM ŤA OTECKOVI

Hru od najvychytenejšieho súčasného britského dramatika Sira Alana Ayckbourna réžijne pripravil Ľubomír Vajdička. Ako herci sa na javisku predstavia známe herecké osobnosti Kamila Magálová a Jozef Vajda a mladá herecká dvojica Mary Havranová a Juraj Bača. Štvorica srší humorom a vtipnými replikami. Určite sa nasmejete, čaká na vás zápletka plná nečakaných zvratov. Dejovú líniu tvorí sled nedorozumení, keď Greg– Juraj Bača prichádza do domu Sheily a Philipa –Kamila Magálová a Jozef Vajda, v domnení, že sú to jeho budúci svokrovci. Zápletka naberá grády, keďže budúci otecko má k neveste viac ako otcovský vzťah.

Kúpiť lístok

28. 10. 2019 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

Milan Rastislav Štefánik v hudbe

Slávnostný koncert venovaný významnej slovenskej osobnosti M.R. Štefánikovi , ktorý naštudoval Kysucký komorný orchester pod vedením dirigenta Mgr.art. Karola Kevického. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

08. 11. 2019 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

FRAGILE

FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina FRAGILE interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy. Fragile tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Martin Madej a Jožo Hečko. Alternujúcimi členmi skupiny sú: Peter Lacho, Daniela Tomešová , Karolína Majerníková, Anabela Mollová.

Kúpiť lístok