Koncert Kysuckej vrchárskej heligónky v Čadci

Srdečne Vás pozývame v nedeľu 12. 7. 2013 o 17.00 hod. na Matičné námestie pred Kultúrne a informačné centrum mesta Čadca – Dom kultúry, kde sa v rámci Čadčianskeho kultúrneho leta uskutoční koncert  Kysuckej vrchárskej heligónky. Napriek tomu, že táto hudobná skupina  vznikla iba pred necelými tromi rokmi,

je veľmi úspešná. Od svojho založenia účinkuje v TV Šláger, kde sa z viac ako 400 interpretov umiestňuje stále na prvých priečkach hitparád. Hrajú prevažne  staré ľudové piesne, ktoré majú ľudia radi a preto sú u divákov obľúbení na Slovensku aj v Českej republike. O ich popularite svedčí aj množstvo predaných nosičov, koncertov a vystúpení. Od svojho vzniku vydali dve CD a dve DVD. V súčasnosti usilovne pracujú na treťom CD.

Kapela sa predstaví v tomto zložení: Pavol Kopas /heligóka, spev/,  Milan Rucek /heligóka, spev/, Peter Kopas /heligóka, spev/, Miloš Mariak /heligóka, spev/ a  Ľubo Svrček / bubny, spev/.

Príďte sa s nami zabaviť – tešíme sa na Vás!