Pozvánka na Vianočný koncert MSZ Kysuca a jeho hostí

Mesto Čadca a Kultúrne a informačné centrum mesta Čadca vás srdečne pozývajú na Vianočný koncert Miešaného speváckeho zboru Kysuca a jeho hostí, ktorý sa uskutoční v sobotu 7. decembra 2013 o 17.00 hod. v Dome kultúry v Čadci.

Koncert je dramaturgicky a interpretačne výnimočný, popri domácom zbore sa v ňom totiž čadčianskemu a kysuckému publiku predstavia aj ďalšie dva popredné slovenské spevácke zbory – Tempus  z Bratislavy a Coro Laudamus z Piešťan. Pod vedením dirigenta Jána Procházku naštudovali spoločne Liturgiu sv. Jána Zlatoústeho od Sergeja Rachmaninova, Pastorále od Pavla Procházku (bývalého dirigenta MSZ Kysuca) a ľudové koledy v úprave Františka Prášila. Uvedené skladby uviedli zbory aj v rámci nedávneho festivalu speváckych zborov v Piešťanoch (30. 11. 2013.).

Nenechajte si ujsť tento jedinečný umelecký zážitok. Vstupenky na koncert, ktorý sa koná v rámci bohatého cyklu Kysucké Vianoce v Čadci,  sú v predpredaji v Dome kultúry v Čadci. Vstupné: 3 €.

Pozvánka k podujatiu