17. 02. 2017 o 18.00 hod. Ingrid Lausund KONFETY

Komédia zo súčasnosti o tom, že mediálny obraz dnešného sveta je len jedna veľká ilúzia. Televíziu často zapíname preto, aby sme sa vypli. Ale čo sa zapína vtedy, keď sa televízia vypne?

Na firemnej oslave sa stretáva päť moderátorov priemernej televízie Bomba, ktorá oslavuje 10. výročie svojho vzniku. Ich úsmev pre kamery mizne, každý z nich je unavený a deprimovaný tým, čo každodenne pomocou overených trikov predáva divákom. Na javisku uvidíme v ironickej podobe „kúzla“ moderátorov, čarovné slovíčka a ďalšie kúsky na odpútanie našej pozornosti.

Účinkujú mladí talentovaní herci, ktorých poznáte aj z TV seriálov - Ján Dobrík / Panelák, Prvé oddelenie, Odsúdené, Klan, Vdova, Doktorka Ema, Pravdivé príbehy, Susedské prípady, Divoké kone, Svet podľa Evelyn /, Ivana Kubáčková / Búrlivé víno, Dr. Dokonalý, Mesto tieňov II., Ordinácia v ružovej záhrade/, Iveta Pagáčová, Braňo Bačo / Aféry, Droktorka Ema /, Matúš Kvietik /seriál Kukučka/. Inscenácia je vhodná pre divákov starších ako 15 rokov. Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry v Čadci. Vstupné: 9,- €