Mesto otvorené umelcom 2015

Ďalší ročník podujatia Mesto otvorené umelcom 2015, ktorý sa konal v dňoch od 17.9. do 19.9.2015 je už za nami. Umeleckú sezónu 2015/16  sme symbolicky otvorili tradične na námestí pred mestskou radnicou a následným sprievodom po Palárikovej ulici  so zastaveniami pri oboch fontánach. O neopakovateľnú atmosféru sa postarali účinkujúci DDS EVA, tanečnice zo súboru moderného tanca JOJA a mažoretky z CVČ Čadca. Zástupca primátora Ing. František Prívara  otvoril novú umeleckú sezónu a poprial jej veľa nadšencov nielen z radov účinkujúcich, ale i z radov divákov. Veríme, že bohatý program tohtoročného ročníka potešil svojou rozmanitosťou všetkých priaznivcov našich podujatí.

Za organizátorov podujatia ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k úspešnému priebehu podujatí a tešíme sa na Vás, priatelia, počas celej umeleckej sezóny...