Pozvánka na vystúpenie Vlasty Mudríkovej

Srdečne Vás pozývame 9. novembra 2014 o 15.00 hod. do Kultúrneho a informačného centra mesta Čadca – Domu kultúry na hudobno-zábavný program pod názvom RÁDIO ŠLÁGER. Predstaví sa nám Vlasta Mudríková, heligónkárka a speváčka, ktorá svojou hrou na heligónku a neuveriteľne čistým spevom patrí medzi elitu slovenského folklóru a prispieva k zachovaniu koloritu ľudovej piesne a folklóru Kysúc. K dobrej atmosfére koncertu iste prispeje aj krst jej nového CD a hostia: Duo Mirka a Ondrej, Jozef Opatovský, skupina Vega, Nič moc, Božanka.  Koncert sa uskutoční pod záštitou primátora mesta Čadca Ing. Milana Guru.

Nenechajte si ujsť tento zaujímavý program a príďte sa s nami zabaviť!

Vstupenky sú v predaji v pokladnici KIC – DK Čadca v dňoch: utorok, streda, piatok, sobota, nedeľa vždy od 14.00 do 19.30 hod. Vstupné 6 €.

Plagát k podujatiu