Kultúrne podujatia

09. 09. 2024 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

POZVÁNKA

Ženatý, šťastný, zaľúbený…Kiežby to isté mohla povedať aj jeho žena…Normálne nenormálny manželský pár, ktorý prežíva „krízu stredného veku“, ale každý z dvojice po svojom… Príbeh, ktorý sa môže stať každému z nás a preto je veľmi zaujímavý a možno až jednoduchý až do chvíle, keď sa objaví niekto tretí a ten zamieša karty veľmi svojským spôsobom. Očakávané s neočakávaným, prekvapivé s tuctovým, vtipné so strašným…Všetko sa tu mieša do jednej krásnej komédie, v ktorej excelujú Zuzana Tlučková, Majo Labuda a Martin Mňahončák. Predstavenie nie je vhodné pre mládež do 15 rokov. Vstupenky sú v predaji. Vstupné: 23,-€ Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod. a na www.kultura.mestocadca.sk.

Kúpiť lístok

19. 09. 2024 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

KONCERT PRE SLOVENSKO

Hudobno-zábavný program so skvelými interpretmi. Krásnymi ľudovými piesňami nás potešia populárne slovenské heligonkárky sestry Eva a Lenka Bacmaňákové, predstaví sa nám charizmatický spevák Paľko Laták. Ďalšie piesne o Slovensku s klavírnym doprovodom Adama Urbana zaspieva Števo Hruštinec, ktorý bude celý program sprevádzať aj úsmevným hovoreným slovom. Celé podujatie dotvára videoprojekcia,na ktorej sa premietajú tie najkrajšie miesta Slovenska. Vstupné: 12,-€ Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa d 14.00 do 19.00 hod. a na www.kultura.mestocadca.sk.

Kúpiť lístok

05. 11. 2024 17:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

FÍHA TRALALA - Koleso šťastia

KOLESO ŠŤASTIA je interaktívna zábavná šou, ktorá prinesie vašim deťom radosť a dobrodružstvo. Vstúpte s nami do kúzelného sveta, kde sa sen stáva skutočnosťou. Spoločne s našimi rozprávkovými postavičkami sa vydáte na úžasné dobrodružstvá, ktoré vyvolajú úsmev na tvárach vašich detí. Deti budú mať jedinečnú príležitosť spolupracovať s našimi hercami a rozhodovať o osude príbehu. Otočenie kolesa prinesie nové prekvapenie a tak nikdy nebudete vedieť, čo  sa stane ďalej. Každé predstavenie tým bude jedinečné a neopakovateľné. Naša šou je nielen zábavná, ale aj vzdelávacia. Deti sa naučia dôležité hodnoty ako priateľstvo, spolupráca a odvaha prostredníctvom príbehov a interaktívnych scén. Vstúpte do sveta Kolesa šťastia od FÍHA tralala a prežite s nami nezabudnuteľné chvíle plné veselých melódií, tancov a úsmevov. Vstupenky sú v predaji. Vstupné: 15,-€ Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod. a na www.kultura.mestocadca.sk.

Kúpiť lístok

20. 11. 2024 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

THE BACKWARDS - THE BEATLES ´66 TOUR

Hudobná skupina THE BACKWARDS - Beatles revival sa predstaví v v programe THE BEATLES ´66 TOUR. Kapela THE BACKWARDS tu mapuje posledné obdobie koncertovania The Beatles. Môžete sa tešiť na pôsobivý výlet do hudobnej histórie, na nové skladby v repertoári The Backwards aj na novú kostýmovú a svetelnú výpravu. Na koncerte zaznejú okrem iných tiež skladby: Michelle, Girl, Norwegian Wood, Yellow Submarine, Ob-La-Di, Ob-La-Da, Nowhere Man, Rock and Roll Music. Úspech kapely, ktorá je považovaná za jeden z najlepších Beatles revivalov na svete odštartovalo dvojnásobné víťazstvo na prestížnom Beatlefeste v New Yorku. Okrem mnohých turné po USA, pravidelného koncertovania v Čechách a na Slovensku, kapela hráva po celej Európe, a dokonca aj v africkej Keni. Koncertovali tiež v Liverpoole v slávnom Cavern clube, kolíske Beatles. Zloženie kapely: John Lennon – Dalibor Štroncer Paul McCartney – Miroslav Džunko George Harrison – František Suchanský Ringo Starr – Daniel Škorvaga Viac informácií o kapele nájdete na: www.thebackwards.com Vstupenky sú v predaji. Vstupné: 23,-€ Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod. a na www.kultura.mestocadca.sk.

Kúpiť lístok