Kultúrne podujatia

08. 02. 2023 18:30, Dom kultúry v Čadci, Estrádna sála

KONDIČNÉ CVIČENIE

Body work je posilňovacie a vytrvalostné cvičenie. Ovplyvňuje srdcovo-cievny systém, oporno-pohybový aparát organizmu a je ideálny na tvarovanie ako aj na formovanie postavy. Cvičenie je zamerané nielen na chudnutie a získanie kondície, ale i na dôkladné precvičenie tela a spevnenie svalstva. Pri cvičení Body Work sa využíva vlastná váha tela, prípadne sa používajú rôzne posilňovacie pomôcky. Intenzívnym a neprerušovaným vykonávaním cvičenia v správnom tempe, priaznivo ovplyvňujeme metabolizmus organizmu, čo vedie k úbytku tukových zásob a napomáha tak formovaniu postavy. Tento druh cvičenia je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Kúpiť lístok

23. 02. 2023 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

VESELÁ JESEŇ

Úsmevná hra zo života seniorov o tom, že “láska kvitne v každom veku”. Premiéra divadelnej hry Kataríny Janesovej a Vlada Moresa v podaní Divadelného súboru J. Palárika Čadca. Účinkujú: Lenka Bytčanková, Jarka Horčičáková, Kaťa Janesová, Majka Kuljovská. Dara Markuliaková, Aďka Pokrývková, Peťo Holbička, Adam Olešňan, Andrej Opálený, Janko Švába. Réžia: Vlado Mores.

Kúpiť lístok

25. 02. 2023 16:30, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

Repríza vystúpenia k 50. VÝROČIU DFS KELČOVAN

Už krásnych 50 rokov sa darí detskému folklórnemu súboru Kelčovan udržať pri živote kultúrne dedičstvo predkov. V programe pôjde o dôstojné ohliadnutie do minulosti nielen súboru, ale i do minulosti regiónu Kysúc.

Kúpiť lístok

27. 02. 2023 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

Divadelná hra ÚČET

Štúdio L+S v spolupráci s ADY PRODUCTION a Divadlom MÚZA TEATRO Vám prinášajú bulvárnu francúzsku komédiu Cleménta Michela ÚČET. Traja kamaráti, ktorí strávili spolu večer v bare, sa ráno, po prebudení, dostanú do vypätej, ale veľmi vtipnej situácie - ten, ktorý sa večer žoviálne ponúkol zaplatiť účet, sa po myšlienkovom vytriezvení hlási o to, aby mu naň každý z nich prispel.. no a tým sa spúšťa lavína úprimnosti a odkrývania nepoznaného. Chlapský svet je totižto nevyspytateľný a niekedy prekvapí aj ich samotných. Vynikajúci divadelný kúsok troch hercov, ktorí vám šarmantným spôsobom predvedú, ako to v tom mužskom svete chodí… Nuda to rozhodne nie je. Účinkujú : Ady Hajdu, Lukáš Latinák, Robo Jakab. Réžia : Jakub Nvota.. Preklad: Elena Flašková. Hudba: Kamil Mikulčík. Scéna a kostýmy: Eva Kudláčová Rácová. Predstavenie je vhodné od 12 rokov. Trvanie : 01:30, nemá prestávku.  Vstupenky sú v predaji: Vstupné: 19,-€

Kúpiť lístok

27. 04. 2023 17:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

FÍHA TRALALA

Aj v novom roku 2023 vás pozývame na osobné stretnutie s vašou obľúbenou Fíhou. Fíha tralala je zárukou toho, že z jej predstavenia odchádzate naplnení radosťou. Pre svojich fanúšikov pripravila novú rozprávkovú šou! Tešte sa na vaše obľúbené pesničky, rozprávkové postavičky, ktoré poznáte z hudobných filmov BUMBARASA, či Farebný svet. Nový program bude plný prekvapení!   Dĺžka predstavenia: cca 60 minút Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek. Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod. a na www.kultura.mestocadca.sk Cena 14,- Eur.

Kúpiť lístok