Tanec spája. Dom kultúry v Čadci pripravuje od 21. septembra 2023 zaujímavý projekt.

Ide o tanečný workshop, ktorým chceme sprístupniť kultúrne aktivity marginalizovaným skupinám, umožniť väčšiu interakciu ľudí s ohľadom na ich handicap a pomáhať búrať bariéry. Cieľovou skupinou sú naši seniori, zdravotne handicapovaní a beženci z Ukrajiny.

V priebehu troch mesiacov si účastníci projektu atraktívnym spôsobom osvoja techniku jednotlivých tanečných žánrov. Nenáročné tanečné lekcie sú rozdelené do troch tanečných blokov, ľudový, latinsko-americký a moderný tanec. Lekcie budú prebiehať pod odborným vedením skúsených tanečných lektorov, jedenkrát alebo dvakrát týždenne v spoločenskej sále domu kultúry.

Naším zámerom je priniesť účastníkom workshopov do ich života sebarealizáciu, v podobe pohybu, uvoľnenia, spoločenských stretnutí a dosiahnuť inklúziu spomenutých skupín.

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR, účasť na workshope je bezplatná. Záujemci sa môžu prihlásiť v Dome kultúry v Čadci, kanc.č.2, tel.č.:0910 909 776.


Dom kultúry v Čadci organizuje od septembra 2023 3-mesačný tanečný workshop Tanec spája. Výučba základných tanečných variácií (ľudový, latino a moderný tanec). Určený pre seniorov, zdravotne handicapovaní a bežencov z Ukrajiny. Vstup voľný (vopred je potrebná registrácia). Bližšie informácie: Dom kultúry v Čadci, kanc. č..2. Tel.č.:0910 909 776.

Ilustračný plagát