Vianočný koncert 2023

Koncert  Miešaného speváckeho zboru Kysuca a Kysuckého komorného orchestra mesta Čadca je zameraný na prezentáciu slovenskej a svetovej zborovej literatúry, realizuje sa v rámci cyklu podujatí   30 rokov samostatnosti Slovenskej republiky. Počas koncertu v Kostole sv.Bartolomeja v Čadci (17.12.2023 o 15.30.hod.) zaznejú sakrálne diela od svetových autorov – P. I. Čajkovskij, K. Nystedt, A. Vivaldi, A. Corelli, W. A. Mozart. Taktiež budú prezentované diela slovenských skladateľov - P. Krška, T. Vrškový, M. Sch. Trnavský. Sólistkou vianočného koncertu bude sopranistka Michaela Kubištelová. Koncert diriguje Tomáš Vrškový. Tešíme sa na Vás.

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Ďakujem

Koncert  Miešaného speváckeho zboru Kysuca a Kysuckého komorného orchestra mesta Čadca je zameraný na prezentáciu slovenskej a svetovej zborovej literatúry, realizuje sa v rámci cyklu podujatí   30 rokov samostatnosti Slovenskej republiky. Počas koncertu v Kostole sv.Bartolomeja v Čadci (17.12.2023 o 15.30.hod.) zaznejú sakrálne diela od svetových autorov – P. I. Čajkovskij, K. Nystedt, A. Vivaldi, A. Corelli, W. A. Mozart. Taktiež budú prezentované diela slovenských skladateľov - P. Krška, T. Vrškový, M. Sch. Trnavský. Sólistkou vianočného koncertu bude sopranistka Michaela Kubištelová. Koncert diriguje Tomáš Vrškový. Tešíme sa na Vás.