Pozvánka na bohatý októbrový program pre seniorov

Mesto Čadca pripravilo pre svojich starších spoluobčanov v októbri, ktorý je tradične uznávaný ako Mesiac seniorov, bohatý a zaujímavý program. Veríme, že koncert MSZ Kysuca, divadlo v podaní čadčianskych ochotníkov, stolnotenisový turnaj či zábavné stretnutia s priateľmi pri dobrej hudbe alebo tvorivá dielňa a ďalšie aktivity zaujmú a potešia všetkých seniorov. Podujatia sa uskutočnia prevažne na pôde Domu kultúry v Čadci a pripravili ich Mesto Čadca a Kultúrne a informačné centrum mesta Čadca v spolupráci s miestnou pobočkou Jednoty dôchodcov Slovenska. Na všetky podujatia je vstup voľný. Srdečne vás pozývame a prajeme vám krásne zážitky a príjemnú atmosféru plnú vzájomnej spolupatričnosti a pohody.

Seniorom dávame do pozornosti aj blížiaci sa festival dokumentárnych filmov venovaný ľudovej kultúre a rôznym spoločenským prejavom ľudského bytia – ETNOFILM ČADCA 2012, ktorý sa uskutoční 23. – 26. októbra 2012 v Dome kultúry v Čadci a ktorého garantmi sú Žilinský samosprávny kraj, Kysucké kultúrne stredisko v Čadci a Mesto Čadca. Vstup na všetky filmové projekcie i na sprievodné podujatia a výstavu je voľný. Program nájdete na samostatných plagátoch, na www.etnofilm.sk alebo v článku Etnofilm Čadca 2012 ponúkne 40 súťažných filmov.

Plagát k podujatiam

Prílohy na stiahnutie